Hizmetlerimiz

Birçok kurum ve kuruluş ile organizasyon, etkinlik ve atölyeler düzenledik! 

Sen de bizimle iletişime geç, işbirliği yapalım 🙂

Konsept Ürün ve
Hizmetlerimiz

Nereden, nasıl başlayacağınızı bilmiyor ve yardım mı arıyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçin!

Çocuklara uzun yıllar çalıştık, eğlendik, öğrettik, öğrendik.  Bu keyifli maceraya paydaşları da dahil ediyoruz. Bu yolculuğa birlikte çıkmak ve bunun tadını paylaşmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Maker
Workshop #1

Birçok disiplinin bir araya geldiği bu kültürde hem eğlenecek hem de öğreneceğiz. Bir çok alandan oluşan etkinlik serimiz ile uzun soluklu maceralara birlikte çıkalım!

El becerisine ve bilimin buluştuğu tüm disiplinler için konsept uzun veya kısa süreli workshop, atölyeler planlayabilir ve koordine edebiliriz. 

STEM
Workshop #2

Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematiğin eşsiz uyumu ile oluşan STEM alanı ile ilgili etkinlik ve organizasyon fırsatı 

Farklı disiplinlerin bir araya geldiği başlıkta eğitmen eğitimi düzenleyebilir, direkt çocuklar için eğitim verebilir ve süreci yönetebiliriz.

Robotik Kodlama & Eğitim

Geleceğin meslekleri neler? Bizi neler bekliyor olacak? Bu ve buna benzer sorular son zamanlarda ailelerin en büyük problemi. Çocukları geleceğin mesleklerine hazırlayabilecek materyal ve eğtimlerle artık bu iş daha kolay!

Kodlama, algoritma, yazılım gibi konuları +4 yaş üzeri tüm dostlarımıza rahatlıkla hizmet sağlayabiliyoruz. Eğitim müfredatımız ve eğitim paketlerimiz ile kolayca anlaşılabilir ve kalıcı bilgilerle gelecek için ilk adımları birlikte atıyor olacağız!

Scroll to Top